Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat zprávu o tom, jak se vám libí stránky a nebo třeba report z krmení kočiček od přehrady.

N
Viděl jste někdo v lednu Tygříka? (dlouhosrstý kocour)

16/01/17
Anais Dix
Dobrý den, chodíme kočičky pravidelně krmit a všimly jsme si dvou věcí, na které jsme vás chtěly upozornit: objevila se tam nová velká mourovaná kočka a Darča naposledy měla hodně klíšťat a zdála se nám trochu unavená... Jen jsme vám to chtěly dát vědět - znáte totiž kočičky a jejich chování nejlépe :) Hezký víkend

21/05/16
Květa
Dobrý den, mám dotaz, ztratil se nám 3-letý kocourek, jmenuje se Ferda, když byl koťátko a neměl ještě jméno, říkali jsme mu podkolenka, protože na levé tlapce má bílou podkolenku :). Je černobílý, bílou náprsenku až přes celé bříško, čumáček má nesouměrně barevný bílo-černý. Chtěla jsem se zeptat, jestli se neobjevil ve vaší kočičí rodině :), bydlíme kousek od vás a venku běhá bězně, ale vždy se vrátil, teď už od neděle nebyl doma. Děkuji za informaci a přeji hezký den, Květa. PS.: nevím jak přiložit fotku Ferdy :(.

16/03/16
Věra
Myslím, že kočiček je podstatně více v okolí vašeho zoo, než uvádíte ve své fotogalerii. Často chodím okolo a vidím i jiné kočičky nebo kocourky??? Jinak je super, že se o ně tak hezky staráte. Poznáte třeba kočičky, které někomu patří a přitom jsou venkovní, běhaní venku a potom se vrací ke svým páníčkům domů, kde dostanou najíst, chodí se s nimi pravidelně k veterináři na očkování??? Děkuji za odpověď.

01/03/16
Administrátor

Zdravím, o kočičky se staráme od roku 2012 a tak dobře víme, jaké kočičky zde jsou. Tato smečka je ustálená a jen tak by někoho nového mezi sebe nevzali. Na kočkách se velmi projevují rapidní změny teplot, zejména Šeďulka a Ouško, jsou jednou hubení a jindy tlustí. Opravdu jich je aktuálně sedm. Všech sedm je čistě "divokých" a nemají jiný domov, tráví spolu hodně času a jsou na sebe celkem fixovaní, každé úmrtí ve smečce blbě nesou. U každé to trvalo jinak dlouho, než si na nás zvykli, v roce 2012 se drželi pomalu dva metry od plotu, jak se nás báli. Co se týká veterinárního ošetření, tak se snažíme alespoň jednou ročně odčervit a pokud se nechají chytit, tak vytahujeme klíšťata. Kočky jsou v seniorském věku, kdy se očkování již nedoporučuje, kvůli vzniku post vakcinačního sarkomu. Za ty roky mají již vytvořenou imunitu proti standardním kočičím nemocem. Kočky jsou stále polodivoké, takže je veterina pro ně veliký stres, který v tomto věku může způsobit další problémy, pokud to není nutné, na veterinu je nebereme.

Lucie
Jsem moc ráda, že můžu díky stránkám kočky představit své dceři. Bude mit radost, že je rozpoznáme a že mají jména. Stránky jsou moc prima, jen pozor na překlepy a chyby.

26/12/15
Administrátor

Děkujeme za reakci, jsme rádi za příznivce :) Ohledně překlepů jsem udělala update, už je to lepší :)

 
Powered by Phoca Guestbook

Napsat novou zprávu
 

Kontrolní obrázek